Search
en-USsl-SI
O inštitutuZaposleni

Igor Bizjak

direktor

T: +386 (0)1 420 13 10
E: igor.bizjak@uirs.si


Aljaž Plevnik

 

T: +386 (0)1 420 13 00 int. 23
E: aljaz.plevnik@uirs.si


Andraž Hudoklin

 

T: +386 (0)1 420 13 00 int. 34
E: andrazh@uirs.si


Andrej Gulič

 

T: +386 (0)1 420 13 00 int. 17
E: andrejg@uirs.si


Barbara Goličnik Marušić

 

T: +386 (0)1 420 13 00 int. 46
E: barbara.golicnik-marusic@uirs.si


Barbara Mušič

 

T: +386 (0)1 420 13 00 int. 25
E: barbara.music@uirs.si


Biba Tominc

 

T: +386 (0)1 420 13 00 int. 34
E: biba.tominc@uirs.si


Boštjan Cotič

 

T: +386 (0)1 420 13 00 int. 21
E: bostjan.cotic@uirs.si


Boštjan Kerbler

 

T: +386 (0)1 420 13 00 int. 38
E: bostjan.kerbler@uirs.si


Damjana Gantar

 

T: +386 (0)1 420 13 00 int. 47
E: damjana.gantar@uirs.si


Franc J. Zakrajšek

 

T: +386 (0)1 420 13 00 int. 16
E: franc.zakrajsek@uirs.si


Ina Šuklje Erjavec

 

T: +386 (0)1 420 13 00 int. 19
E: inas@uirs.si


Jana Kozamernik

 

T: + 386 (0)1 420 13 00 int. 24
E: jana.kozamernik@uirs.si


Luka Mladenovič

 

T: +386 (0)1 420 13 00 int. 43
E: luka.mladenovic@uirs.si


Manca Dremel

 

T: +386 (0)1 420 13 00 int. 22
E: manca.dremel@uirs.si


Matej Nikšič

 

T: +386 (0)1 420 13 00 int. 44
E: matej.niksic@uirs.si


Mojca Balant

 

T: +386 (0)1 420 13 00 int. 36
E: mojca.balant@uirs.si


Nina Goršič

 

T: +386 (0)1 420 13 00 int. 35
E: nina.gorsic@uirs.si


Richard Sendi

 

T: +386 (0)1 420 13 00 int. 29
E: richards@uirs.si


Sabina Mujkić

 

T: +386 (0)1 420 13 00 int. 14
E: sabina.mujkic@uirs.si


Sergeja Praper Gulič

 

T: +386 (0)1 420 13 00 int. 18
E: sergeja.praper@uirs.si


Simon Koblar

 

T: + 386 (0)1 420 13 00 int. 45
E: simon.koblar@uirs.si


Thomas Rye

 

T: 0044 793 958 6884
E: thomasr@posta.uirs.si


Tilen Jurca

 

T: +386 (0)1 420 13 00 int. 42
E: tilenj@uirs.si


Vita Žlender

 

T: +386 (0)1 420 13 00 int. 34
E: vita.zlender@uirs.si


Vlasta Vodeb

 

T: +386 (0)1 420 13 00 int. 41
E: vlasta.vodeb@uirs.si


Maja Jevnišek

tajništvo

T: +386 (0)1 420 13 10
E: maja.jevnisek@uirs.si


Minca Govekar

računovodstvo

T: +386 (0)1 420 13 27
E: minca.govekar@uirs.si


Mojca Žlempergar

računovodstvo

T: +386 (0)1 420 13 26
E: mojca.zlempergar@uirs.si


Nada Hozjan

računovodstvo

T: +386 (0)1 420 13 00 int. 33
E: nada.hozjan@uirs.si


Vesna Slabe

knjižnica

T: +386 (0)1 420 13 31
E: vesna.slabe@uirs.si


KONTAKT

Urbanistični inštitut Republike Slovenije
Trnovski pristan 21000 Ljubljana


 Centrala + 386 (0)1 420 13 00
 Tajništvo + 386 (0)1 420 13 10
info@uirs.si
@UrbanInstitut
UIRS

KNJIŽNICA in INDOK CENTER

Delovni čas:
od ponedeljka do petka: 9.00 – 13.00,
ob torkih tudi popoldne: 15.00 – 17.00.
Poletni delovni čas julij in avgust:
od ponedeljka do petka: 9.00 – 13.00.

  + 386 (0)1 420 13 00 int. 31
  knjiznica@uirs.si

Loading
  • NOVIČNIK

    Bi bili radi obveščeni o novicah
    in delu Urbanističnega inštituta RS?

    Vpišite svoj e-naslov in se naročite!

Copyright 2021 by UIRS
Back To Top